Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsrådet

 

Skal du sende personfølsomme oplysninger til menighedsrådet?

Send sikker mail til menighedsrådet

Birthe Ritslev

Formand

Birthe Ritslev
Mail:  formand@jyllingesogn.dk
Tlf.: 2371 0425
 

Anders Schwartzbach

Næstformand

Anders Schwartzbach
Mail: anders@jyllinge.dk
Tlf.: 4241 68 21

Freddy Lund Petersen

Kirkeværge

Freddy Lund Petersen
Mail: flpe@km.dk
Tlf.: 4029 6061

Mikkel Haugsted Brahm

Kontaktperson

Mikkel Haugsted Brahm
Mail: mikkel@brahm.dk
Tlf.: 2331 0373

Gorm Baun

Kasserer

Gorm Baun
Mail:  gormbaun@mail.dk
Tlf.: 2118 0090

Per Emil Holdrup

Medlem

Per Emil Holdrup
Mail: holdrup@mail.dk
Tlf.:  2445 8430

Ingrid Ørum Andersen

Medlem

Ingrid Ørum Andersen
Mail: ingrid.oerum@outlook.dk
Tlf.: 5183 6477

Gunnar Birck-Hansen

Medlem

Gunnar Birck-Hansen
Mail: gunnarbirck@gmail.com
Tlf.: 2175 9756 

Inge Schmeltz Aaberg

Medlem

Inge Schmeltz Aaberg
Mail:  inge.schmeltz@gmail.com
Tlf.: 2818 2028

Kjeld Reseke

Medlem

Kjeld Reseke
Mail: kreseke@tdcadsl.dk
Tlf.: 2943 2368

Sonja Pandorff

Medlem

Sonja  Pandorff
Mail: sonja.pandorff@jyllingesyd.dk
Tlf.: 3036 9250 

Kristian Klysner

Medlem

Kristian Klysner
Mail: klysner@hosdig.dk
Tlf.: 4037 0332

Hellen Hilander

Medlem

Hellen Hilander
Mail: hellenhilander@hotmail.com
Tlf.: 2567 0380

Liane Schwartzbach

Sekretær 
Medarbejderrepræsentant

Liane Schwartzbach
Mail: lis@km.dk
Tlf.: 4673 3367

   

 

Menighedsrådsmøder